Konkurs "Młode talenty"

Dolnośląski Klub Kapitału podjął inicjatywę promowania i nagradzania studentów oraz doktorantów, którzy odnieśli znaczący sukces w różnych sferach życia. W tym celu Dolnośląski Klub Kapitału zaprasza również studentów i doktoratów Uniwersytetu Ekonomicznego do udziału w konkursie „Młode Talenty”. Zgłoszenia do konkursu dokona JM Rektor prof. Andrzej Kaleta na podstawie postępowania konkursowego przeprowadzonego przez uczelnianą Komisję ds. Konkursu Dolnośląskiego Klubu Kapitału “Młode Talenty”. Nagrody zostaną wręczone w kategoriach:
1) sukces naukowy,
2) sukces w zakresie innowacji,
3) sukces artystyczny,
4) sukces w działalności społecznej,
5) sukces w działalności przedsiębiorczej,
6) sukces sportowy.

Zgłoszenia w formie własnoręcznie podpisanego CV (opis 1 str. A4) oraz opisu osiągnięcia ze wskazaniem kategorii (opis 1 str. A4) należy przedłożyć do dnia 20 lutego 2017 r. w Biurach Obsługi Wydziałów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Do dnia 28 lutego lista osób nominowanych z Uniwersytetu Ekonomicznego zostanie przekazana organizatorom.
Zarządzenie Rektora