Mecz futsalu na 70.lecie

W ramach obchodów 70 - lecia uczelni pracownicy UE rozegrali mecz futsalu z absolwentami. Spotkanie miało miejsce w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu a wynik pojedynku, chociaż nie najważniejszy, był korzystny dla “młodzieży”, która pokonała pracowników 9:7. Pomimo porażki, wśród pracowników wyróżnili się strzelcy bramek, doktorzy: Albert Gardoń i Bartosz Scheuer – po 3 bramki a także bramkarz dr hab. Przemysław Skulski prof. UE, który wspaniałymi interwencjami uchronił drużynę od wyższej porażki. Należy podkreślić wspaniałą, przyjacielską atmosferę pojedynku, w którym pomimo zaciętości i chęci zwycięstwa z obu stron, nie odnotowano ani jednego faulu. Mamy nadzieję, że pomimo wieloletniej przerwy w tego rodzaju spotkaniach, uda się odtworzyć tę niezwykle miłą i pożyteczna tradycję, która buduje więzi absolwentów z macierzystą uczelnią.
W wydarzeniu, obok wyżej wymienionych, wzięli również udział: dr Paweł Dobrzański – 1 gol, dr hab. Karol Kociszewski prof. UE, dr Jakub Sukiennik, dr Maciej Szczepanik a także Michał Buła, Jaskólski Paweł, Korek Dominik, Kotala Łukasz, Kuciel Damian, Podhorski Krzysztof, Tomalski Marcin oraz jako sędziowie – organizatorzy mgr Tomasz Dąbrowski i mgr Przemysław Przyłuski.