Konferencja dla przyszłych liderów świata biznesu!

acca_future_cfo

Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA

Już po raz trzeci ACCA organizuje ogólnopolskie wydarzenie "Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA".

"Think Ahead: Future CFO. Powered by ACCA" to wyjątkowa konferencja dedykowana studentom Akredytowanych Programów ACCA, którzy już w trakcie studiów chcą dokładnie zaplanować swoją karierę i dać sobie intensywny impuls do rozwoju. Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób wyróżnić się na rynku finansów oraz jak, krok po kroku, zbudować swoją pozycję przyszłego lidera, to nasze wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Zgłoś się już teraz! Wypełnij formularz na stronie: www.futurecfo.pl/#zgloszenia

Wyjątkowa formuła spotkania oparta na skutecznej i sprawdzonej metodologii, obecność i wsparcie ze strony uznanych ekspertów, doświadczonych trenerów oraz mentorów pozwolą Ci wyjść z ogromną dawką inspiracji, jasną wizją kariery oraz gotowym planem jej realizacji.

Wydarzenie odbędzie się w Warszawie w dniach 6-8 kwietnia 2017 r.

W ramach konferencji zaplanowane są dwie dwudniowe ścieżki programowe zawierające intensywne szkolenia, spotkania z członkami ACCA i pracodawcami oraz praktyczne warsztaty merytoryczne, dostosowane do potrzeb studentów stawiających pierwsze kroki w biznesie:

Ścieżka 1: Zaprojektowana z myślą o studentach Akredytowanych Programów ACCA, którzy nie są (jeszcze) zarejestrowani w ACCA w ramach programu Accelerate (6 - 7 kwietnia 2017),

Ścieżka 2: Przygotowana dla studentów Akredytowanych Programów ACCA, którzy są zarejestrowani w ACCA w ramach programu Accelerate (7 - 8 kwietnia 2017).

Udział jest bezpłatny, a studenci spoza Warszawy mają zapewniony nocleg z 6 na 7 lub z 7 na 8 kwietnia, w zależności od realizowanej ścieżki.

Liczba miejsc ograniczona, więc zgłoś się już dziś na: www.futurecfo.pl/#zgloszenia

Aplikacje przyjmowane są do 17 marca 2017 r.