Projekt szkoleniowy GrafIT

W dniach 14-17 marca kampus Uniwersytetu Ekonomicznego opanuje GrafIT – nowy projekt o tematyce IT. Organizatorzy zapraszają studentów z Wrocławia na serię szkoleń i warsztatów z grafiki komputerowej, programowania, zarządzania stroną internetową i wielu innych. Dokładny harmonogram dostępny jest na Facebooku: /nzsgrafit.
infografit
Największym wydarzeniem podczas projektu będzie konferencja „Jak odnieść sukces w branży IT”, na której wypowiedzą się specjaliści z Brand24 i Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Konferencja odbędzie się w środę 15.03 o 13:30 w 2P. Dla wszystkich uczestników przygotowane są zwolnienia rektorskie. Zapisy wciąż trwają!