EY rekrutuje i ogłasza konkurs

Ruszyła druga edycja konkursu Audit OdyssEY
EY Polska po raz kolejny zaprasza studentów w podróż do świata biznesu. Wystarczą: zainteresowanie finansami i rachunkowością, status studenta oraz 3- lub 4-osobowy zespół, który wcieli się w rolę audytorów. Na uczestników czekają trzy pełne wyzwań etapy poświęcone biznesowi i przedsiębiorczości w praktycznym wydaniu.
Do wygrania m.in. nagrody pieniężne z puli 30 000 zł, szkolenia ACCA Fundamentals, iPady oraz, po raz pierwszy, oferta pracy w EY.
Rejestracja trwa do 31 marca.
Więcej informacji znajdziecie na www.auditodyssey.pl
ey_1200x628_v_2
Rekrutacja
Ruszyła wiosenna rekrutacja do EY Polska. Przygotowaliśmy dla Was miejsca we wszystkich działach – Audycie, Doradztwie Podatkowym, Doradztwie Biznesowym i Doradztwie Transakcyjnym. Wystarczy wybrać najlepszą rolę dla siebie, aplikować i… zacząć poziom wyżej.
EY (dawniej Ernst & Young) to globalna firma doradcza i najlepszy pracodawca w swojej branży.
Rekrutacja trwa do 10 kwietnia
Więcej informacji znajdziecie na www.zacznijpoziomwyzej.pl