Dzieci z Lasek dziękują

solidarnosc                                       Wrocław, 17.03.2017 r.

Szanowni Państwo Darczyńcy prezentów-zabawek dla dzieci niewidzących w Laskach

Składam serdeczne podziękowania za hojność i wspaniałe pomysły w obdarowaniu prezentami dzieci niewidome w Laskach.  Państwa życzliwość i czułe serca wywołały ogromną radość dzieci i wdzięczność opiekunów.
Dziękuję również za to, że odpowiedzieliście Państwo natychmiast po otrzymaniu pisemnych informacji, dzięki czemu mogliśmy przesłać część prezentów w okresie bożonarodzeniowym.  Drugą transzę zebranych zabawek wysłaliśmy w 2. połowie lutego. W sumie wysłaliśmy 9 dużych paczek, a radość z ich zawartości ilustrują zamieszczone poniżej zdjęcia oraz podziękowanie koordynatora działu darów w Laskach.
                                                                                       Z podziękowaniem
                                                                                       Krystyna Szewczyk