Warsztaty analizy biznesowej w ramach projektu "Studencki Nobel"

W ramach współpracy przy promocji Studenckiego Nobla, projektu Niezależnego Zrzeszenia Studentów mającego na celu wyłonienie najlepszych studentów z całej Polski, Instytut CIMA przeprowadzi praktyczne warsztaty dla studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Warsztaty odbędą się 20.03.2017r (poniedziałek) między 9 a 10.30 na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, w sali 4W (budynek biblioteki).

CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) jest czołową i jednocześnie największą światową organizacją zrzeszającą specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. CIMA ściśle współpracuje z pracodawcami i sponsoruje nowatorskie badania, nieustannie aktualizując swoją ofertę kwalifikacji profesjonalnych i ustawicznego kształcenia zawodowego oraz ustanawianie przez siebie wymogi doświadczenia zawodowego.

Warsztat dla studentów UE przeprowadzi Pan Tomasz Kaciun FCMA, CGMA, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Pan Tomasz studiował również w Niemczech i Belgii. Zawodowo związany z branżą FMCG i Pharma, pracując m.in. dla grupy spożywczej ABF oraz MEDIQ. Wcześniej przez 9 lat był związany z Procter&Gamble w Polsce i Szwajcarii, gdzie obejmował kierownicze stanowiska w obszarach finansów komercyjnych, korporacyjnych oraz finansów produkcji. We wszystkich organizacjach szkolił finansistów i nie-finansistów, odpowiadał za rekrutację do działu finansów i rozwój organizacji. Przez ostatnie 5 lat Tomasz był dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału BPP Professional Education - jednej z czołowych firm na świecie przygotowujących do egzaminów CIMA.

Temat warsztatu to "Analizy biznesowe: czy tylko dla orłów?"

Oczywiście przewidujemy ZWOLNIENIA REKTORSKIE dla uczestników.

Zapisz się tutaj!