Międzynarodowa konferencja ITABI 2017

header_image

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich na konferencję poświęconą innowacyjnym metodom nauczania w szkolnictwie wyższym. ITABI to nowy cykl międzynarodowych konferencji, a jego inauguracja będzie miała miejsce na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w dniach 8-9 maja 2017. Organizatorem wydarzenia jest Katedra Systemów Inteligencji Biznesowej w Zarządzaniu.

Konferencja stanowić będzie multidyscyplinarny panel dyskusyjny wspomagający wymianę informacji w zakresie badań, rozwoju oraz aplikacji związanych z nauczaniem i innowacyjnymi technologiami w szkolnictwie wyższym w zakresie informatyki ekonomicznej i wielu innych.

Podczas konferencji poruszane będą również zagadnienia związane z biznesem, a każdy uczestnik przedstawi, podczas wystąpienia, swoje prace w badanym zakresie.

W konferencji mogą wziąć udział studenci, wykładowcy, pracownicy akademiccy, praktycy biznesu, naukowcy oraz wszyscy zainteresowani tematyką, chcący przedstawić efekty swoich prac, dowiedzieć się czegoś nowego oraz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Zapraszamy na stronę internetową poświęconą wydarzeniu http://itabi2017.eu. Umieszczone zostały na niej wszystkie niezbędne informacje odnośnie zasad publikacji, jak i samej konferencji.
W przypadku pytań prosimy o wiadomość na adres e-mail: contact@itabi2017.eu