Spotkanie z wykładowcami i studentami UC Leuven Limburg University

Katedra  Agroinżynierii i Analizy Jakości oraz Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Bezpieczeństwem w Organizacji zapraszają na dyskusję plenarną z wykładowcami i studentami UC Leuven Limburg University, Belgia w dniu 21 kwietnia 2017, w sali 202 CKU o godz.14:00.

Program:
14.00 – 14.15  powitanie gości
14.15 – 14.30. prezentacja przedstawiciela  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
14.30 - 14.45 - prezentacja przedstawiciela UC Leuven Limburg University
14.45 – 15.30 - dyskusja plenarna dotycząca kultury młodych, Europy i jej przyszłości jako kontynentu.
15.30 – zakończenie spotkania

Celem spotkania jest:
-    integracja studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz UC Leuven Limburg University w Belgii;
-    analiza podobieństw  i różnic systemów edukacyjnych w obu ośrodkach;
-    przeprowadzenie dyskusji grupowej przez studentów obu Uniwersytetów, dotyczącej mocnych i słabych stron Unii Europejskiej oraz potencjalnych szans i zagrożeń;
-    wymiana poglądów na temat globalizacji, ekonomii światowej oraz możliwości współpracy pomiędzy Uniwersytetami.

Dyskusja odbędzie się w j. angielskim.

Organizatorzy:
prof. dr hab. inż. Tomasz Lesiów