KGHM Polska Miedź SA wykaz tematów do pisania prac dyplomowych

W związku z prowadzonym procesem udostępniania materiałów do pisania prac dyplomowych w KGHM Polska Miedź S.A. i w odpowiedzi na zgłoszone przez Uniwersytet Ekonomiczny propozycje zakresów tematycznych na stronie www.kghm.com  – link  http://kghm.com/pl/kariera/dolacz-do-nas/studenci-i-absolwenci//  opublikowana została stosowna informacja.
W załączonym wykazie ujęte zostały te tematy, które uzyskały akceptację do realizacji i w zakresie których KGHM Polska Miedź S.A. może udostępnić materiały pomocne przy pisaniu prac dyplomowych.

Student wnioskując o wybrany zakres tematyczny powinien złożyć wniosek o udostępnienie materiałów wraz z abstraktem pracy studenta (do pobrania na ww. stronie) oraz zaświadczenie o statusie studenta.