Kuźnia Kompetencji – skuteczne podnoszenie kompetencji studenta

Od ponad roku realizowane są na naszej Uczelni projekty pod wspólną nazwą Kuźnia Kompetencji. Są one finansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS) w ramach Programu Operacyjnego - Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER).

Obecnie w projektach udział bierze 301 studentów ze wszystkich wydziałów Uczelni.

Wśród dostępnych form wsparcia polecamy m.in.:

•    warsztaty kompetencyjne z praktykami biznesu – „Autoprezentacja i kreowanie wizerunku w biznesie”, „Warsztaty budowania efektywności osobistej”;

•    szkolenia informatyczne – „MS Excel - kurs zaawansowany: podstawy programowania w języku Visual Basic for Applications”, „SQL serwer jako narzędzie analizy danych”, „Funkcjonowanie systemu SAP ERP”;

•    szkolenia certyfikowane – Prince 2 (Foundation i Practitioner), Agile (Foundation i Practitioner), Change Management, MoR, kurs maklera giełdowego, analityk finansowy, kontroler finansowy;

•    krajowe i zagraniczne wizyty studyjne, m.in. w siedzibie GlobalLogic w Chorwacji, ASH w Berlinie, Lokalnym Browarze Rzemieślniczym w Michałkowej.

Przypominamy, że w projektach udział mogą wziąć wyłącznie studenci ostatniego roku (studiów licencjackich, inżynieryjnych i magisterskich).

Kolejną rekrutację, zarazem ostatnią w ramach projektu, zaplanowaliśmy na drugą połowę września 2017 roku.

grafika_do_aktualnosci