Rozgrywki Marketplace

W dniu 19.04 odbyły się warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla członków najlepszych zespołów biorących udział w rozgrywkach Marketplace, prowadzonych przez Katedrę Zarządzania Strategicznego w ramach zajęć ze studentami III roku wydziału Nauk Ekonomicznych. Autorskie warsztaty pt. „Jak wyjść z pudełka i zacząć działać lepiej, czyli jak wprowadzać zmiany, łamać opór i realnie zmienić proces na lepszy” przygotowane zostały przez wysokiej klasy specjalistów Euro Banku S.A., którego wsparcie finansowe umożliwiło realizację gry biznesowej w roku akademickim 2016/2017.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!