Młodzi naukowcy w Jeleniej Górze - seminarium

Zapraszamy studentów i doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu do udziału w Seminarium Naukowym "Młodzi naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska", które odbędzie się na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki w Jeleniej Górze w dniach 25-26 maja 2017 r.

Seminarium naukowe „Młodzi Naukowcy na rzecz rozwoju Dolnego Śląska” obejmowało będzie dwa dni robocze, podczas których młodzi naukowcy: studenci stacjonarni i niestacjonarni studiów I i II stopnia oraz uczestnicy stacjonarnych studiów doktoranckich, będą mogli wygłosić referaty, zaprezentować plakaty i w trakcie dyskusji panelowych podzielić się wynikami indywidualnych lub zbiorowych analiz i badań związanych z planowanymi lub realizowanymi inicjatywami sprzyjającymi rozwojowi ekonomicznemu i społecznemu Województwa Dolnośląskiego. Ponadto, w trakcie seminarium zaprezentowane zostaną nisze rynkowe zidentyfikowane przez studentów i doktorantów.

Termin rejestracji kandydatów trwa do 12 maja. Szczegółowe informacje: https://sites.google.com/site/mlodzinaukowcyseminarium/