Startup bez tajemnic

23 maja o godzinie 16:00 w sali nr 3 budynku "P" Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się otwarte spotkanie dla studentów, którzy chcieliby poznać sekrety znanych i dobrze prosperujących firm. Zaproszeni goście opowiedzą o tym, jak skutecznie wykorzystać funkcjonujące na rynku trendy i lifestyle przedstawicieli pokolenia Y. Wszyscy uczestnicy spotkania będa mogli zadawać pytania i zyskać cenne rady od ekspertów w tej dziedzinie.

“Startup bez tajemnic” to inicjatywa operatora sieci komórkowej Mobile Vikings, który na swoje wydarzenie zaprosił:
Każdy z prelegentów spojrzy na zagadnienie lifestylu i budowania silnej społeczności wokół brandu z perspektywy własnej marki i środowiska branżowego.
Więcej szczegółów na wydarzeniu:
Spotkanie ma charakter otwarty, wstęp jest bezpłatny.