Projekt "Moja strefa wpływu program dla młodych"

Projekt oferuje staże osobom rozpoczynającym lub kończącym edukację oraz studentom studiów zaocznych, i jest realizowany na terenie woj. dolnośląskiego przez SENSE consulting.
Obecna rekrutacja jest skierowana do osób z niepełnosprawnością, zwłaszcza kobiet oraz mieszkańców obszarów wiejskich, którzy: są pomiędzy 18 a 24 rokiem życia, studiują zaocznie, kończą szkołę i jeszcze nie rozpoczęli studiów dziennych lub nie pracują i nie uczą się.

W ramach projektu oferowane są  płatne staże (ok. 1000 zł) oraz pakiet działań do nich przygotowujących:
Proponowane staże są zgodne z oczekiwaniami i możliwościami uczestników - głównie w sektorze handlu, IT i księgowości.
Zainteresowani udziałem w projekcie Moja strefa wpływu proszeni są o mailowe skontaktowanie się z Barbarą Kubicą (b.kubica@senseconsulting.pl ) i wskazanie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jako źródło informacji o projekcie.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: http://mlodziwit.org/moja-strefa-wplywu-program-dla-mlodych/