ELA Doctorate Workshop

W dniach 21-24 czerwca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbywają się warsztaty dla doktorantów z całej Europy (ELA Doctorate Workshop). Warsztaty organizowane są przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu wspólnie z Europejskim Stowarzyszeniem Logistycznym (ELA) oraz Fundacją Kuehne ze Szwajcarii. W warsztatach weźmie udział, wyłonionych w formie konkursu, dwudziestu doktorantów z całej Europy (z Niemiec, Danii, Francji, Anglii, Szwecji, Włoch, Holandii, Belgii i z Polski). W tym roku Polskę będzie reprezentować dwóch doktorantów - Agnieszka Pisarek i Jakub Marcinkowski - studentów trzeciego stopnia naszej Uczelni. W trakcie warsztatów doktoranci będę prezentować swoje koncepcje rozpraw doktorskich, które zostaną poddane dyskusji oraz ocenie przez profesorów z Polski, Danii, Włoch, Holandii i Niemiec. Polskę reprezentować będzie prof. dr hab. Jarosław Witkowski Kierownik Katedry Zarządzania Strategicznego i Logistyki na Wydziale Ekonomii, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Adres WWW: http://zsil.ae.jgora.pl/public/ckfinder/userfiles/files/ELA-Doctorate_Workshop2017Program-3.pdf