XIX Konkurs im prof. Wincentego Stysia

21 czerwca 2017 r. na uroczystym posiedzeniu Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego we Wrocławiu  ogłoszono wyniki XIX. edycji konkursu  im. prof. Wincentego Stysia na najlepszą pracę magisterską  z dziedziny nauk ekonomicznych.  Na Konkursu wpłynęło 16 prac magisterskich. Decyzją Jury Konkursu przyznano dwie nagrody i jedno wyróżnienie za prace magisterskie obronione na uczelniach wrocławskich w roku 2016.
Nagrody otrzymały:
W uroczystości udział wzięli m.in.: prodziekan wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego  prof. dr hab. Paweł Borszowski, prodziekan wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu dr hab. Bogusław Półtorak oraz promotorzy nagrodzonych prac magisterskich. Pracą Jury  Konkursu przewodniczyła prof. dr hab. Elżbieta Kundera z Uniwersytetu Wrocławskiego. Dyplomy i nagrody pieniężne ufundował  zarząd wrocławskiego oddziału PTE.
Podczas uroczystości wykład pt.: „Jak to jest z 1% podatku”, z cyklu "Spotkania w Domu Ekonomisty", wygłosiła Prezes wrocławskiego oddziału PTE prof. dr hab. Barbara Iwankiewicz – Rak z Katedry Podstaw Marketingu, Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

stys