Konkurs Młodzi Naukowcy rozstrzygnięty

Rozstrzygnięto - ogłoszony w czerwcu 2017 roku – konkurs „Młodzi Naukowcy”, którego celem jest zatrudnianie każdego roku utalentowanych młodych adeptów nauki,  chcących rozwijać swoje zainteresowania naukowe w  dyscyplinach: ekonomia, nauki o zarządzaniu, finanse i technologia żywności i żywienia.

W ramach konkursu aplikacje złożyło 49 kandydatów, spośród których w procesie rekrutacji rekomendację  do zatrudnienia w charakterze asystentów otrzymały:
w  dyscyplinie ZARZĄDZANIE:
dr Aleksandra Całka
dr Katarzyna Jasińska
mgr Rafał Trzaska
w  dyscyplinie FINANSE:
mgr Marta Karaś
dr Aleksander Mercik
w  dyscyplinie EKONOMIA:
mgr Anna Sulima
dr Karolina Łopacińska
dr Anna Bebel
w  dyscyplinie TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIA:
mgr inż. Ewelina Dymarska

JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu  prof. dr hab. Andrzej Kaleta podjął decyzję o zatrudnieniu w charakterze asystentów w tych dyscyplinach 9 młodych naukowców, rekomendowanych przez komisje rekrutacyjne.
Młodym Naukowcom Uczelnia zaoferuje szczególną przestrzeń do samorealizacji i współpracy zespołowej, a także wsparcie mentorów z obszarów zainteresowań naukowych.
Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy wymiernych sukcesów naukowych.