Szykuje się impreza międzypokoleniowa na wyspie Tamka!

Zespół pracowitych i przedsiębiorczych studentów z organizacji Enactus, która działa przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, zaprasza na szycie kocyków w plenerze!
Będziemy tworzyć, dobrze jeść, tańczyć do muzyki z lat 80. i wy_cid_com_android_email_attachmentprovider_1_444_raw_secmieniać się doświadczeniami.
Przychodząc na Tamkę, macie możliwość poznania naszych niesamowitych, uzdolnionych seniorek i wraz z nimi stworzyć swój własny, oryginalny, ekologiczny koc. Zysk z kocyków zamierzamy przeznaczyć na rozwój naszego start-upu, czyli m.in. zakupienie maszyn dla każdej seniorki działającej w naszym projekcie.

Zróbmy razem coś dobrego dla świata!
Koniecznie zabierz całą rodzinkę! Babcie szczególnie mile widziane :)
Ze względu na możliwość wystąpienia słabych warunków pogodowych wydarzenie zostaje przeniesione do klubokawiarni UFF!

Zapraszamy serdecznie!
Zespół Enactus UE Wrocław