FEB - Forum Edukacji Biznesowej rekrutuje!

FEB - Forum Edukacji Biznesowej powstało w 2008 roku z inicjatywy, której pomysłodawcą był prof. Jerzy Niemczyk – obecnie prorektor ds. nauki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Od początku działalności zrealizowaliśmy aż 197 spotkań, w których średnio uczestniczyło 70 osób, co daje liczbę 1330 uczestników spotkań rocznie. Od 2008 roku gościliśmy 190 prelegentów, wśród których wystąpili m.in.: Leszek Czarnecki, Łukasz Chojnacki, Grzegorz Dzik, Zbigniew Jagiełło, Wojciech Kruk, Ryszard Petru, Romuald Szeliga, Piotr Tymochowicz.

Poznaj nas i zobacz z kim przeprowadziliśmy spotkania na Instudy

Czas będzie mijał. Zrób coś z tym. Dołącz do FEB - Forum Edukacji Biznesowej. Wypełnij zgłoszenie rekrutacyjne do 14.10.

Stając się członkiem FEB – Forum Edukacji Biznesowej:

• Zyskasz możliwość organizacji spotkań z praktykami świata biznesu z takich firm jak KGHM Polska Miedź, PKO Bank Polski, CD PROJEKT RED, Divante
  • Zapewnisz sobie gwarantowany wstęp na certyfikowane warsztaty i zajęcia organizowane przez nasze koło naukowe
  • Otworzysz sobie drogę do zrealizowania Twojego niepowtarzalnego projektu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu
  • Zyskasz kontakty biznesowe i wspaniałą pracę - w tym jesteśmy dobrzy
  • Weźmiesz udział w najlepszym wyjeździe integracyjnym - tak, potrafimy też się bawić! :)

Spotkaj się z nami na:

• Targach kół naukowych i organizacji studenckich – 5.10
  • Standzie w budynku CKU – 9.10
  • Standzie w budynku E – 12.10

Rekrutacja krok po kroku:

• Wypełnij ankietę rekrutacyjną do 14.10