Powstała Rada Przedsiębiorczości

18 września 2017 r. w Rektoracie odbyło się spotkanie, na którym powołano Radę Przedsiębiorczości przy Rektorze Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W wydarzeniu tym uczestniczyli:

Spotkanie dotyczyło nawiązania długofalowej współpracy między Uniwersytetem Ekonomicznym i wrocławskimi przedsiębiorcami, którzy odnoszą znaczące sukcesy zawodowe.
Dyskusja dotyczyła wyzwań strategicznych stojących przed uczelnią, wsparcia rozwoju uczelni ze  strony biznesu, inkubowania przedsiębiorczości, wspólnych programów badawczo-rozwojowych,  doskonalenia programów dydaktycznych oraz oferty uczelni dla otoczenia biznesowego.