Jesteś programistą? Weź udział w HackYeah

100 000 PLN, bilety VIP na koncert zespołu Metallica w Krakowie i więcej nagród do wygrania w HackYeah, największym w Europie hackathonie stacjonarnym, który odbędzie się w dniach 28-29 października 2017 w Tauron Arenie w Krakowie. Partnerem wydarzenia jest Uniwersytecki Inkubator Przedsiębiorczości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Do rywalizacji staną programiści wszelkiej specjalizacji, od poziomu początkującego do zaawansowanego oraz graficy, team leaderzy, osoby z pomysłem na rozwiązanie jednego z kilku zadań opisanych tutaj: https://hackyeah.pl/task.html .

Jakie zadania czekają na uczestników?
Uczestnicy HackYeah, pod okiem mentorów, będą mierzyli się z kilkoma zadaniami otwartymi. Podzielono je na trzy główne kategorie:
  1. X-SPORTS: poszukiwanie sposobów na lepszą analizę danych treningowych, udoskonalenie zabezpieczeń przed urazami czy monitorowanie efektów treningu.
  2. X-NATURE: natura często pokazuje swoją piękną i hipnotyzującą twarz, ale niekiedy prowadzi do niebezpiecznych i niszczących anomalii. Powodzie, pożary czy trzęsienia ziemi - ekstremalne klęski żywiołowe, a także globalne ocieplenie i inne katastrofy wymagają lepszych sposobów zapobiegania, analizowania, ostrzegania i reagowania
  3. X-SOCIAL: ubóstwo, bezdomność, braku dostępu do wody pitnej, zanieczyszczenie środowiska, brak poczucia bezpieczeństwa, nierówności społeczne - jak rozwiązania technologiczne mogą pomóc w eliminacji tych patologii? Jakich rozwiązań brakuje?
Jak się zarejestrować?
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu, napisz do: monika.zieba@ue.wroc.pl , podaj  swoje imię, nazwisko oraz numerem telefonu. Organizator przewidział również darmowy przejazd z Wrocławia do Krakowa. Liczba miejsc jest ograniczona.

Pozostałymi partnerami wydarzenia są: Miasto Kraków, Google for Developers, Estimote oraz Ministerstwo Finansów.