"Wgryź się w przepis" - konkurs dla studentów firmy Mamut

Uwaga:
  • Mamut Polska S.A. poszerzył grupę uczestników konkursu o studentów studiów trzeciego stopnia.
  • Już 6 grudnia o godz. 10.30 planowana jest otwarta wizyta studyjna w firmie Mamut Polska S.A. O udziale w niej decyduje kolejność zgłoszeń. Aby się zapisać, należy przesłać prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy na wizytę studyjną (dostępny na stronie www.konkurs.mamutsa.pl ), na adres e-mail: konkurs@mamutsa.pl lub listem poleconym na adres do korespondencji: ul. Muchoborska 3, 54-424 Wrocław. Termin dostarczenia formularza zgłoszeniowego na wizytę studyjną upływa na dwa dni przed wymienionym w harmonogramie Konkursu wydarzeniem.
agenda_ue_z_czasem_v2

plakat_mamut