Konkurs Ernst&Young z inżynierii finansowej dla studentów trzech uczelni

Ernst& Young organizuje konkurs, w którym udział biorą zespoły z trzech uczelni: AE Wrocław, AE Poznań i SGH. Konkurs polega na rozwiązaniu kompleksowego zadania z Inżynierii Finansowej.
Konkurs rozpoczyna się 18 marca. W tym dniu przedstawiciele Ernst and Young odwiedzą uczelnię (spotkanie będzie mieć miejsce o 11.00) i przedstawią zadanie do rozwiązania. Termin rozwiązania – 30 kwietnia, zaś finał konkursu pod koniec maja.
Proszę o zgłaszanie zespołów 3-4 osobowych ze wskazaniem: imiona i nazwisk członków zespołu, ich wydziałów, kierunków i grup  oraz  adresu mailowego szefa zespołu do 7 marca na adres mailowy profesora Krzysztofa Jajugi
krzysztof.jajuga@ae.wroc.pl
Po tym terminie podane zostaną zespoły zakwalifikowane do konkursu (w przypadku ich dużej liczby), gdyż z każdego ośrodka przewiduje się kilka zespołów uczestniczących.