Sukcesy szachistów AZS

Z przyjemnością informujemy o sukcesach sportowych zawodników reprezentujących Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na Akademickich Mistrzostwach Polski w szachach w Chorzowie odbywających się w dniach 2-4 lutego 2018 r.

Drużyna KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu wystąpiła w składzie:
Na szczególne wyróżnienie zasługuje Przemysław Piotrowski, który został Wicemistrzem w turnieju mężczyzn w klasyfikacji ogólnej oraz Mistrzem w klasyfikacji Uczelni Społeczno-Przyrodniczych.

eknjfbimhnhglpkcazs_1

Przemysław Piotrowski (Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu) - mistrz w klasyfikacji Uczelni Społeczno-Przyrodniczych,
 - a także wicemistrz w turnieju mężczyzn w klasyfikacji ogólnej.
azs2

I nasz mistrz w akcji