Szkolenie antykorupcyjne

Informujemy o możliwości udziału w szkoleniach antykorupcyjnych prowadzonych na platformie e-learningowej Centralnego Biura Antykorupcyjnego.
Centralne Biuro Antykorupcyjne w ramach projektu „Rozwój systemu szkoleń antykorupcyjnych” realizowanego przy dofinansowaniu środków Komisji Europejskiej uruchomiło w 2014 r. pierwszą w Polsce, ogólnodostępną dwujęzyczną (polski i angielski) internetową platformę e-learningową zawierającą szkolenia antykorupcyjne dedykowane pracownikom administracji państwowej i samorządowej, przedsiębiorcom oraz studentom i młodzieży.
Przedstawione treści zostały podzielone na trzy moduły tematyczne, tj. korupcja w administracji publicznej, korupcja w biznesie oraz przeciwdziałanie korupcji. Każdy moduł został uzupełniony szeregiem praktycznych przykładów, wskazówek i zasad postępowania w przypadku zaistnienia korupcji.
Mając na względzie złożoność zjawiska korupcji, rekomendowany jest udział we wszystkich modułach szkoleniowych. Każdy blok tematyczny zakończony jest testem wiedzy, którego pomyślne zaliczenie skutkuje otrzymaniem stosownego certyfikatu.
Platforma e-learningowa dostępna jest pod adresem:
lub za pośrednictwem stron internetowych: www.cba.gov.pl  i www.antykorupcja.pl

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Zespołem Wsparcia Technicznego Platformy: pomoc_elearning@cba.gov.pl