Święto Uczelni

Galeria zdjęć poniżej (Stanisław Dziągwa)
Fotorelacja (Piotr Karolczak)

8 marca 2018 r.
I.    Wystąpienie JM Rektora prof. zw. dr. hab. Andrzeja Kalety nt. aktualizacji strategii rozwoju Uniwersytetu
II.  Wspomnienie o prof. dr. dr. h.c. Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu Jochenie Schumannie – wystąpienie prof. Bogusława Fiedora
III.    Odznaczenia wręczał Kamil Zieliński, wicewojewoda Dolnośląski

Medal złoty za długoletnią służbę otrzymali:
Medal srebrny za długoletnią służbę otrzymali:
Medal brązowy za długoletnią służbę otrzymali:
Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymali:
IV.  Wręczono dyplomy o nadaniu tytułu Honorowy Profesor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu:
V.  Medal Zasłużony dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu otrzymała prof. Ewa Konarzewska-Gubała
VI   JM Rektor wręczył wyróżnienia za działalność na rzecz Uniwersytetu Trzeciego Wieku:
VII. Wykład Industry 4.0 – wyzwania i szanse dla polskich uczelni przedstawił Tomasz Szpikowski, prezes Bergman Engineering Sp. z o.o.
VIII  Recital chóru Ars Cantandi