Nasza zawodniczka mistrzynią Polski

W Raszkowie w województwie wielkopolskim odbyły się 86 Indywidualne Mistrzostwa polski w tenisie stołowym.
Zawodniczki naszego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odniosły wspaniałe sukcesy, których ukoronowaniem było zdobycie tytułu Mistrzostwa Polski przez Natalię Bajor. Ponadto Anna Węgrzyn zdobyła brązowy medal, przegrywając w półfinale ze swoją koleżanką z Klubu Natalią Bajor.
W konkurencji gry podwójnej kobiet nasze zawodniczki Natalia Bajor oraz Sandra Wabik zdobyły brązowy medal.
Trzy medale podczas Mistrzostw Polski, w tym najcenniejszy złoty, to najlepszy wynik w historii naszego Klubu .
Serdecznie gratulujemy zawodniczką i kadrze trenerskiej