Jesteśmy partnerem konkursu High School Business Challenge

High School Business Challenge to pierwszy ogólnopolski konkurs w formie case study, skierowany do uczniów szkół średnich. Uczestnicy mają szansę poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów, marketingu, psychologii, etyki i zarządzania zasobami ludzkimi, by w przyszłości efektywnie zarządzać własnym przedsiębiorstwem  i majątkiem.  Tegorocznymi partnerami merytorycznymi są m. in. EY, CIMA Chartered Institute of Management Accountants, Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Naukowe Biznesu, działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Więcej o konkursie

W okręgowym etapie konkursu wzięło udział 30 uczestników.
Skład jury: przedstawiciel CIMA Chartered Institute of Management Accountants oraz osoba współtworząca zadania testowe konkursu. W gronie jury konkursu zasiądzie także pracownik naukowy naszej uczelni dr Sylwia Stańczyk z Katedry Strategii i Metod Zarządzania.

Więcej o wydarzeniu, które się odbyło w murach naszej uczelni w relacji w Portalu.

Adres WWW: http://businesschallenge.pl/partnerzy