WyPRomuj sobie STAŻ w „PR dla Regionów”

Jeszcze ponad trzy tygodnie zostały na stworzenie bezkonkurencyjnej i kreatywnej strategii rozwoju wybranej jednostki samorządowej. Może to być gmina, powiat, miasta (małe, duże), a nawet cały region.
Studenci mogą pracować pojedynczo lub w dwuosobowych zespołach. Prace oceniać będzie szerokie i niezależne grono specjalistów - praktycy, naukowcy, dziennikarze i przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. Najlepsi zaprezentują swoje pomysły podczas finału we Wrocławiu (13.05). Termin nadsyłania prac – 20 kwietnia, godz. 24. Wskazówki, jak napisać strategię na www.prregionow.pl, w zakładce Konkurs.  Tu można też znaleźć kontakty do blisko 30. Ambasadorów Konkursu w całej Polsce.
Nagrody? Bez wątpienia atrakcyjne  - staż w brukselskim Regionalnym Biurze Województwa Dolnośląskiego lub w jednej z trzech znanych agencji public relations (SARTO Public Relations, Partners of Promotion, Effective PR). Wszystkie płatne.
Konkurs, który przygotowuje Uniwersytet Wrocławski, to część inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Przedstawiciele PSPR spotkają się samorządowcami, biznesami i naukowcami w dziesięciu, największych polskich miastach. Będą dyskutować o promowaniu regionów. Spotkania ułożą się w cykl seminariów. Pierwsze z nich odbędzie się 14 maja we Wrocławiu. Tu też będą ogłoszone wyniki konkursu.
Patronat nad akcją objęło Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.
Zobacz ulotkę

Magdalena Mańkowska
magdalena.mankowska@interia.pl
Więcej: www.prregionow.pl, e-mail: prregionow@gmail.com