Szkolenia on-line dla studentów (e-Marketing, e-Commerce)

Szanowni Państwo,
piętnastu studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu ma możliwość skorzystania ze szkolenia on-line nt. pięciu wyłaniających się, obiecujących zawodów związanych z e-Marketingiem i e-Commerce.

Szkolenie odbędzie się w dniach 22 marca - 15 kwietnia. Jest ono darmowe, ale studenci w nim uczestniczący muszą spełnić kilka poniższych warunków:
- znać angielski w stopniu komunikacyjnym bardzo dobrym;
- uczestniczyć we wszystkich modułach szkolenia, dla pięciu zawodów związanych z e-Marketingiem i e-Commerce;
- odpowiedzieć na szczegółowe pytania dotyczące materiałów szkoleniowych oraz na ankiety poszkoleniowe.

Poza piętnastoma studentami UE we Wrocławiu, w szkoleniu będzie uczestniczyło 40 osób z całej Europy.

W załączniku poniżej znajdą Państwo więcej szczegółów dotyczących szkolenia.

Osoby, które są chętne do odbycia szkolenia, spełniające wskazane wymagania, proszone są o kontakt z dr hab. Agatą Austen, prof. UE w Katowicach (agata.austen@ue.katowice.pl) najpóźniej do dnia 21 marca.
UWAGA: Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dr hab. Maciej Czarnecki  (Katedra Zarządzania i Gospodarki Żywnościowej, Wydział Inżynieryjno-Ekonomiczny)
1_online_course