Projekt Uniwersytetu Ekonomicznego dofinansowany w konkursie NCBiR

Decyzją Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu POWR.03.05.00-IP.08-00-PZ1/17 Zintegrowane Programy Uczelni (Ścieżka I, Działanie 3.5 Zarządzanie w instytucjach szkolnictwa wyższego, Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020) Uniwersytet otrzymał dofinansowanie  projektu: PORTAL – Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w wysokości niemal 11,5 mln złotych.
Wniosek został przygotowany przez pracowników Centrum Zarządzania Projektami i dużym zaangażowaniu wielu pracowników uczelni.
Głównym celem projektu jest wzmocnienie potencjału dydaktycznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu poprzez:

Projekt realizowany będzie w okresie 4 lat począwszy od września 2018 r.