Nasz student w programie MSiT Team100

_resized_380x352_rafal_kozlowski___team100_3_Rafał Kozłowski - student analityki gospodarczej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – został zakwalifikowany do elitarnego rządowego programu pod nazwą Team100. Program, aktywny  aż do Igrzysk Olimpijskich w Tokio w 2020 roku, ma wspierać dwustu najlepszych młodych, polskich i perspektywicznych sportowców, uprawiających dyscypliny olimpijskie oraz umożliwić im skoordynowanie ciężkich treningów z dalszą edukacją.

Rafał posiada stopień mistrzowski I DAN, jest wielokrotnym medalistą mistrzostw Polski i brązowym medalistą młodzieżowych mistrzostw Europy z 2017 roku. Obecnie zajmuje 70 lokatę w rankingu światowym w kategorii do 90 kilogramów, na podstawie którego wyznaczone zostają kwalifikacje olimpijskie w 2020 roku. Aktualnie reprezentuje barwy klubowe AZS AWF Wrocław. Judo zaczął uprawiać 17 lat temu pod okiem trenera Macieja Kwiatkowskiego.
Team100 jest wspólnym projektem Polskiej Fundacji Narodowej oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, realizowanym przez Instytut Sportu – Państwowy Instytut Badawczy.

Więcej informacji:
www.pfn.org.pl