Objęliśmy patronatem I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie

I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w Dzierżoniowie zostało objęte patronatem naszego Uniwersytetu, dołączając tym samym do wyjątkowego grona szkół w projekcie „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”.

26 marca 2018 r. podpisy pod umową o współpracy złożyli: ze strony - szkoły dyrektor Grażyna Bojarska, Uniwersytetu - prorektor ds. nauki prof. Jerzy Niemczyk, który - podobnie jak kilku pracowników naukowych naszej uczelni oraz wielu studentów – jest absolwentem I LO w Dzierżoniowie.W podpisaniu umowy wzięła udział koordynatorka projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu” Katarzyna Wołowiec.

Młodzież od tego momentu będzie miała możliwość uczestniczenia w specjalnie przygotowanych wykładach i ćwiczeniach oraz spotkaniach z przedstawicielami świata biznesu, a także z naszymi zaangażowanymi w działalność studentami.