Konferencja prasowa medalistek AZS UE Wrocław

29 marca 2018 r. odbyła się konferencja prasowa z udziałem zawodniczek AZS UE Wrocław:

– Natalii Bajor – złotej (debel – z Ukrainką Solomiją Bratejko) i brązowej (singiel) medalistki młodzieżowych mistrzostw Europy U-21 w Mińsku, a także mistrzyni Polski seniorek w singlu oraz brązowej medalistki w grze podwójnej z klubową koleżanką – Sandrą Wabik.

– Anny Węgrzyn, która w Raszkowie stanęła na najniższym stopniu podium po grze singlowej!
W spotkaniu udział wzięli także: rektor Uniwersytetu Ekonomicznego, prof. dr hab. Andrzej Kaleta, trener Zdzisław Tolksdorf (AZS UE Wrocław) oraz prezesi AZS UE Wrocław – prof. dr hab. Czesław Zając i mgr Andrzej Hrehorowicz.
Konferencję poprowadził Wojciech Koerber.

Gratulujemy serdecznie zawodniczkom!

azs_1 azs_2 azs_3