Dyskusja na UPWr na temat oceny dorobku naukowego

Globalne rankingi: rola cytowań i publikacji
Jak porównać dorobek własnej instytucji z liderem
Wskaźniki bibliometryczne bez tajemnic
Zarządzanie widocznością autora i instytucji
- takie m.in. tematy będą poruszane  podczas spotkania 12 kwietnia w gmachu głównym Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu (Sala Senatu na I piętrze) ; program poniżej.

W obliczu dynamicznie zachodzących zmian w zakresie oceny dorobku naukowego instytucji jak i pracowników naukowych, pragniemy Państwa zaprosić wspólnie z Fundacją Perspektywy, do udziału w dyskusji podczas Forum SciVal Polska. Niniejsze wydarzenie ma charakter cykliczny i odbędzie się w sześciu miastach, kolejno: Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin oraz Warszawa. Program spotkań jest taki sam w każdym mieście aby umożliwić wszystkim zainteresowanym równy dostęp do ekspertów. Został on opracowany we współpracy z przedstawicielami środowiska akademickiego w Polsce, z twórcami rankingów jak również z ekspertami w zakresie ewaluacji nauki.

dbędzie się 12 kwietnia w gmachu głównym Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (Sala Senatu na I piętrze).

Już dziś na stronie www.scival.com znajdują się analizy instytucji w świetle proponowanych zmian przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Liczymy na Państwa aktywny udział oraz wymianę spostrzeżeń, które będą słyszalnym głosem w toczącej się obecnie dyskusji w środowisku akademickim.

W celu zarejestrowania się proszę kliknąć link: https://goo.gl/forms/pDiaz0D49HbwDakn1

Więcej informacji i program spotkania na stronie