Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej we Wrocławiu

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu gościł przedstawicieli środowiska akademickiego na spotkaniu współorganizowanym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.
NAWA to nowo powstała agencja powołana przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Głównym jej celem jest wspieranie wymiany akademickiej oraz współpracy międzynarodowej. nawa.gov.pl
Narodową Agencję Wymiany Akademickiej podczas spotkania reprezentowały:
Anna Chylak – kierownik Komunikacji i Promocji NAWA
Katarzyna Aleksy – kierownik Pionu Programów dla Instytucji NAW
Hanna Reczulska – kierownik Pionu Uznawalności i Uwierzytelniania Dokumentów NAWA.
W imieniu władz uczelni uczestników spotkania powitała prof.Bogusława  Drelich-Skulska – prorektor ds. współpracy międzynarodowej

Program spotkania NAWA