ACCA Day na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Drogi Studencie,

czy wiesz, że można połączyć pasję do podróżowania z pracą w finansach?
Kariera może iść w parze z realizacją marzeń, a ACCA dodaje pewności siebie i stanowi słowo-klucz podczas rekrutacji!

W poniedziałek 9 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się ACCA Day - wydarzenie, podczas którego będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swoich opcjach rozwoju kariery w finansach.

Co piąty członek ACCA zajmuje najwyższe stanowiska zarządcze w firmach. To nie wszystko! Członkowie ACCA wraz z tytułem otrzymują wyjątkowy dostęp do prasy branżowej i raportów eksperckich, czy możliwość udziału w największych konferencjach branżowych. To wyjątkowa społeczność networkingowa osób stale wymieniających się wiedzą i doświadczeniem.

I to wszystko na wyciągnięcie Twojej ręki. Studiuj na jednym z Akredytowanych Programów ACCA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i sięgnij po więcej!

Więcej szczegółów dotyczących ACCA Day: http://bit.ly/ACCADayUEWroclaw

Zapraszamy!