Objęliśmy patronatem XIV LO we Wrocławiu

11 kwietnia 2018 r. rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. Andrzej Kaleta, oraz dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiu, mgr Marek Łaźniak, podpisali umowę o objęciu liceum patronatem w ramach uczelnianego projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”.

XIV LO jest kolejną szkołą  uczestniczącą w projekcie edukacyjnym. Od dziś jego uczniowie będą mogli uczestniczyć w specjalnie przygotowanych wykładach i ćwiczeniach oraz spotkaniach z przedstawicielami świata biznesu, a także z naszymi zaangażowanymi w działalność studentami.

2018_04_11_umowa_z_xiv_lo_liderzy_wiedzy__3_