Bezpłatny kurs języka angielskiego dla nauczycieli akademickich

Bezpłatny kurs języka angielskiego jest kierowany do nauczycieli akademickich naszej uczelni (także słuchaczy stacjonarnych studiów doktoranckich). Pierwszeństwo w naborze mają nauczyciele Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego.

Kurs potrwa 3 m-ce (rozpocznie się 21 kwietnia, a zakończy 17 lipca), będzie się odbywał popołudniami w poniedziałki i czwartki (I grupa) w godzinach: od 15:30 do 18:00 oraz we wtorki od 16:00 do 18:30 i czwartki od 15:30 do 18:00 (II grupa).
Uwaga! Wymagana jest wcześniejsza znajomość języka.
Nabór prowadzony jest wyłącznie mailowo, formularz zgłoszeniowy należy przesłać najpóźniej do  godz. 10:00 dn. 16-go kwietnia br., na adres: bope@ae.wroc.pl.
Rozmowy kwalifikacyjne będą się odbywały 15-go kwietnia od godziny 14:00 (dla osób, które zadeklarowały znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym) oraz 17-go kwietnia od 15:30 w bud. „J”. Wstępnie zakwalifikowani otrzymają maila z wiadomością, o której godzinie powinni stawić się na rozmowę.
Niniejszy kurs realizowany jest w ramach drugiej fazy projektu pt. „Doskonalenie kompetencji językowych nauczycieli akademickich”, współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Formularz zgłoszeniowy