Kibicujmy naszym tenisistkom

24 kwietnia 2018 r. drużyna tenisistek stołowych AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu awansowała do finału Mistrzostw Polski, pokonując w półfinałowym meczu AZS AJD Częstochowa 3:0.
W finale nasz Zespół zmierzy się z wielokrotnym Mistrzem Polski „Siarka Tarnobrzeg”. Pierwszy mecz finałowy, na który serdecznie zapraszamy, odbędzie się 9 maja 2018r. w naszej hali sportowej w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.
Początek meczu o godzinie 18.00.
Z przyjemnością informujemy, że nasza drużyna zdobędzie w tym sezonie, bez względu na wynik finału, najwyższe miejsce w rozgrywkach Mistrzostw Polski wśród wszystkich wrocławskich zespołów i dyscyplin sportowych.

PS.
Na zdjęciach obok zawodniczek są również;  rektor UE prof. Andrzej Kaleta, prezes KU AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – prof. Czesław Zając, wiceprezes Urzędujący KU AZS UE – Hrehorowicz,
Kierownik sekcji tenisa stołowego KU AZS UE – senator Jaroslaw Duda i trener Zdzisław Tolksdorf.