Umowa z indonezyjskim Uniwersytetem Jember

Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i indonezyjskiego University of Jember podpisali umowę otwierającą współpracę naukową i w zakresie kształcenia. Uniwersytety podejmą się opracowania strategii współpracy naukowej i rozwoju akademickiej mobilności pracowników i studentów. Umowa została zawarta na okres pięciu lat z możliwością jej przedłużenia.
Umowę podpisali: w imieniu Universitas Jember rektor prof. Moh. Hasan, w imieniu naszego Uniwersytetu rektor prof. Andrzej Kaleta.
Odpowiedzialność za koordynację działań wynikających z realizacji umowy przejmą dr Rachmat Hidayat i dr hab. Andrzej Sztando.

2

Na zdjęciu: dr hab. Andrzej Sztando, dr Rachmat Hidayat, prof. Andrzej Kaleta i prof. Bogusława Drelich-Skulska – prorektor ds. współpracy międzynarodowej
3

4