Wampiriada

W dniach 28-30 maja na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się finał kolejnej edycji projektu Wampiriada, realizowanego przez organizację studencką Niezależne Zrzeszenie Studentów.   Oddać krew będzie mógł każdy, kto ukończył 18 rok życia i pomyślnie przejdzie weryfikację stanu zdrowia przez lekarza będącego na miejscu. O dyskwalifikacji może zadecydować na przykład tatuaż czy inne zabiegi przy użyciu igły, robione niedawno. Wszystkie informacje dotyczące przeciwwskazań można znaleźć na stronie RCKiK. Każdemu krwiodawcy przysługuje całodniowe zwolnienie lekarskie oraz … tabliczka czekolady.
     Pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa czekać na krwiodawców będą w wymienionych wyżej dniach w godzinach 8.30-13.00 w holu budynku Z.
     Czekamy właśnie na Ciebie.
     Odwiedź nasz na FB https://www.facebook.com/events/2004768936443920/