Bezpłatny webinar „E-commerce w Polsce - nowe możliwości w sprzedaży online"

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze na temat sprzedaży w sieci. Dowiecie się między innymi:
•    Dlaczego e-commerce jest szansą dla młodych przedsiębiorców?
•    E-biznes na fali. Jak wykorzystać trendy e-commerce?
•    Sklep internetowy na abonament - funkcjonalności możliwości rozwoju.
•    Sklep online - bez ryzyka, bez wysokich kosztów, z dowolnego miejsca na świecie.
•    Dropshipping - innowacja w sprzedaży internetowej.
•    Dropshipping szansą na rozwój dla dostawców i detalistów.
•    Jak przenieść stacjonarny biznes do internetu?
Spotkanie poprowadzi Tomasz Cincio - Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Technologii Teleinformatycznych. Od 2004 roku związany z branżą e-commerce, a swoją karierę zawodową zaczynał w Berlinie, gdzie pracował przy projektach Hotdigital oraz Dubli. Współtwórca jednej z pierwszych porównywarek cen na polskim rynku. Od 2008 roku związany z RedCart.pl – platformą sklepów internetowych, gdzie obecnie odpowiada za marketing i sprzedaż oraz wdrażanie strategii marketingowych w sklepach internetowych. Specjalista od niemieckiego rynku e-commerce. Od 2016 roku Partner w międzynarodowym projekcie NextCommerce działającym w obszarze mikrocommerce. Obecnie także mocno związany z dropshippingiem. Prowadzi wykłady i szkolenia pomagające młodym ludziom rozpocząć sprzedaż w Internecie. Prywatnie miłośnik motoryzacji.
Webinar rozpocznie  się 12 czerwca o godzinie 18:00. Link do miejsca spotkania zostanie opublikowany w późniejszym terminie.

Zapraszamy serdecznie!