Informacja o bazie EMIS

Biblioteka Główna UEW uprzejmie informuje, że w związku ze zmianą polityki dostawcy bazy EMIS Intelligence z końcem czerwca 2018 r. pobieranie danych wymagać będzie założenia indywidualnego profilu użytkownika. Założenie profilu nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami, a wymaga jedynie podania imienia, nazwiska oraz adresu email z domeny uczelni (ue.wroc.pl). Dzięki temu Wydawca będzie miał pewność, że dane pobierają wyłącznie osoby do tego upoważnione, a więc afiliowane przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu lub zalogowane przez bibliotekarza (w przypadku Czytelników Biblioteki nie posiadających adresu email w domenie ue.wroc.pl).

Studenci zakładają indywidualne konta za pomocą swoich uczelnianych adresów email.

Posiadanie profilu wiąże się udogodnieniami umożliwiającymi personalizację dostępu do danych przez aktywne opcje Dashboard oraz Email Alert.

W załączniku instrukcja na temat zakładania indywidualnego konta w bazie EMIS Intelligence.