Zapraszamy na wykład profesora Jörga Beckera

Serdecznie zapraszamy Pracowników i Studentów na otwarte wykłady profesora Jörga Beckera, znanego i cenionego na świecie eksperta w dziedzinie modelowania i zarządzania procesami biznesowymi. W obszarze elektronicznych systemów sprzedaży detalicznej profesor Jörg Becker jest najczęściej cytowanym naukowcem na świecie.
Wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędą się w następujących terminach:

Wykłady odbywają się przy okazji wizyty Profesora we Wrocławiu organizowanej w ramach miejskiego programu Scientiae Wratislavienses.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z dr inż. Marcinem Hernesem marcin.hernes@ue.wroc.pl lub dr Arturem Rotem artur.rot@ue.wroc.pl

plakat_vp_becker_1