Firma Comarch oferuje bezpłatne warsztaty dla studentów

Zapraszamy, przed Tobą 3 kroki do udziału w bezpłatnym szkoleniu:

1.    Wejdź w podane poniżej linki, wybierz interesujące Cię szkolenie i porównaj z terminami dostępnymi w grafice poniżej

•    Kurs Adobe Photoshop
•    Kurs Excel 2016
•    Szkolenie analizy danych biznesowych z wykorzystaniem MS Excel
•    Power BI – analiza oraz wizualizacja danych
•    Programowanie.NET
•    Kurs SQL – język dostępu do bazy danych
•    Tworzenie aplikacji Internetowych z wykorzystaniem ASP.NET Core
•    Szkolenie MS Excel 2016
•    VBA w MS Excel (cz. 1) podstawy programowania
•    Zaawansowany język SQL i analiza danych w Oracle

2.    Zarejestruj się na szkolenie wypełniając formularz dostępny na stronie: https://www.comarch.pl/szkolenia/. Formularz prosimy wysłać na adres: edukacja.erp@comarch.pl  Rejestracja możliwa będzie od 15.06.2018 r. Wcześniejsze aplikacje nie będą brane pod uwagę.
3.    Upewnij się, że Twoja rejestracja została zakończona pomyślnie. Sprawdź swoją skrzynkę mailową lub skontaktuj się poprzez adres: edukacja.erp@comarch.pl

Przeczytaj – znajdziesz tu ważne dla Ciebie informacje!

Przykładowe szkolenia, w których możecie wziąć udział za darmo:

tabela_v2

a.    godzina szkoleniowa/lekcyjna = 45 min zegarowych
b.    dzień szkoleniowy trwa nie dłużej niż 8 godzin lekcyjnych
c.    dzień szkoleniowy zawiera co najmniej 2 przerwy 15 min i jedną dłuższą przerwę (od 30 do 60 min);
d.    łączny czas trwania dnia szkoleniowego nie przekracza 8 godzin zegarowych
e.    jednorazowo szkolenia nie trwają dłużej niż 5 następujących po sobie dni szkoleniowych

Wszystkich studentów zachęcamy do skorzystania z oferty szkoleniowej Comarch. Prosimy jednocześnie o przemyślane rezerwacje.