Kierownik BP w zarządzie Stowarzyszenia PROM

Miło nam poinformować, że członkowie Stowarzyszenia PR i Promocji Uczelni Polskich PROM podczas walnego zebrania, które odbyło się 11.06.2018 r. na XXXI Konferencji w Zagórzu Śląskim, wybrali nowych członków ciał statutowych. Wybrany został nowy Zarząd w składzie: Anna Kiryjow (SGGW w Warszawie)  – Prezes, Paweł Pasławski – Wiceprezes ds. strategii i rozwoju (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu), Ewelina Winiewicz (Akademia Pomorska w Słupsku), Edward Szewczak (PWSZ w Wałbrzychu), Monika Firlej-Balik (Politechnika Krakowska) i Sasza Zakharchuk (Uniwersytet SWPS w Warszawie).

Serdecznie gratulujemy wyboru Pawłowi Pasławskiemu, kierownikowi Biura Promocji naszej Uczelni.

Nowy Zarząd w kadencji planuje skupić się przede wszystkim na obszarze PR Stowarzyszenia i budowie wizerunku organizacji jako branżowego grona eksperckiego, rozwoju merytorycznego jego członków, a także wzmacnianiu wzajemnych relacji pomiędzy członkami PROMu. Zaproponowano m.in. modyfikację formuły konferencji i ukierunkowanie programu wydarzenia na praktyczne aspekty niezbędne w pracy w promocji i PR państwowych i prywatnych uczelniach. Jednocześnie zadeklarowano wsparcie logistyczne dla organizatorów konferencji – uczelni goszczących. Zadanie, jakie postawił sobie nowy Zarząd, to także zintensyfikowanie działań promocyjnych poprzez zmianę strony www, która mogłaby stać się platformą wymiany doświadczeń dla osób związanych z PR i promocją uczelni.