Spotkanie dla Młodych Naukowców - podsumowanie

6 września 2018 w odbyło się spotkanie informacyjne nt. usprawnienia rozwoju kariery naukowej dedykowane Młodym Naukowcom oraz Doktorantom.

Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele władz rektorskich – prof. dr hab. Andrzej Kaleta oraz prof. dr hab. Jerzy Niemczyk, kierownicy studiów doktoranckich Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Ekonomii Zarządzania i Turystyki a także przedstawiciele Biblioteki i Centrum Obsługi Badań Naukowych.

Na spotkaniu uczestniczyło także ponad 60-ciu doktorantów i laureatów programu Młodzi Naukowcy.

W ramach wydarzenia słuchacze mieli okazję zapoznać się z najnowszymi zmianami w obszarze oceny działalności naukowej, o której opowiadał nasz ekspert - członek Narodowej Rady Rozwoju - Pan dr hab. prof. UE Marek Kośny.

Na spotkaniu zaprezentowano również możliwości pozyskania finansowania na badania, dedykowanego młodym pracownikom nauki. Przedstawiono także działania naszego Uniwersytetu służące podnoszeniu kompetencji naukowych młodych naukowców UEW, tj. ofertę konsultacji i szkoleń organizowanych przez Bibliotekę Główną, aktywności oferowane przez Centrum Obsługi Badań Naukowych w nowym roku akademickim.

Ożywiona dyskusja trwała do późnych godzin wieczornych. Uczestnikom dziękujemy za wszelkie inspiracje i zapraszamy do dalszej walki o własne kariery.

Prezentacja po spotkaniu jest do pobrania na stronie COBN w zakładce materiały do pobrania.