365 Timing Economic Congress

logo_365_timing
CZAS I BIZNES
Wyzwania współczesnych gospodarek. Ekonomia przyszłości. Czas i biznes: wymiar globalny. Timinig w procesach decyzyjnych. To zagadnienia, o których będziemy mówić w czasie 365 Timing Economic Congress.
Jaką drogą podąża nasza gospodarka, a także inne gospodarki naszego regionu po przemianach ustrojowych? Czy potrafiliśmy właściwie wykorzystać czas, który upłynął od momentu transformacji do budowania nowoczesnej ekonomii opartej na wiedzy? Czy upływający czas nie jest jednym z najważniejszych, jeśli nie najistotniejszym czynnikiem warunkującym rozwój biznesu, a co za tym idzie gospodarek?
365 Timing Economic Congress to koncepcja całościowego podejścia do zagadnień czasu w procesach społeczno-gospodarczych z uwzględnieniem potrzeb jednostki, biznesu, ale też społeczeństwa i państwa.
Organizatorzy: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Dolnośląski Fundusz Rozwoju.
Komitet honorowy: Cezary Przybylski – marszałek województwa dolnośląskiego i  prof. dr hab. Andrzej Kaleta – rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Zapraszamy 15 i 16 października do Haston City Hotel we Wrocławiu.
www.365timinig.pl